Aceast anunț a expirat.

Ideal Inox angajeaza gestionar depozit

Romania, Ilfov, Corbeanca
Ultima actualizare 2 ani
ID #21718
QR CODE
1 fotografie
Gratuit
Romania, Ilfov, Corbeanca,
Modificat 2 ani

Descriere

Ideal Inox angajeaza gestionar depozit echipamente pentru restaurante, hoteluri, etc. Depozitul se afla in Corbeanca, Strada Balentei, nr.44, Ilfov .
Candidatul Ideal :
•Bune abilitați de comunicare si relaționare;
•Capacitate de lucru individual dar și în echipă
•Disponibilitate pentru efort fizic
•Permis de conducere categoria B;
Descrierea jobului:
• Asigura in bune conditii: receptionarea, manipularea, colectarea si livrarea produselor;
• Descarca marfa livrata in depozit
• Verifica marfa primita din punct de vedere calitativ si cantitativ;
• Receptioneaza produsele in baza documentelor de livrare.
•Efectueaza receptia fizica a marfurilor la intrarea in depozitul firmei;
• Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor;
• Aranjeaza marfa conform specificatiilor logistice;
• Ambaleaza marfa in vederea livrarii;
• Incarca marfa in masina respectand graficul de livrare;
• Verifica impreuna cu soferul conformitatea marfii incarcate cu cea inscrisa in documentele de livrare;
• Participa la activitatea de inventar derulata de companie.

Pentru alte detalii ne puteti contacta la nr: 0733 023 020

    Caracteristici

  • Tip Job
    Full Time
Vote
Result 0 votes

Contactati vânzatorul

    Imaginea vânzătorului
    Persoana juridica
    Înregistrat la 6. Apr 2020

    Distribuie anunt

    0x
    afisari telefon
    59x
    accesari
    Gratuit

    Informatiile vânzatorului

    Înregistrat la 06/04/2020

    Abonează-te
    X

    Abonează-te!

    Abonează-te să primeşti noutăţile direct pe adresa ta de email.