Aceast anunț a expirat.

Angajam Tehnician Service GSM

Romania, Constanta, Constanta
Ultima actualizare 3 ani
ID #422
QR CODE
Utilizatorul , nu a adaugat fotografii Utilizatorul , nu a adaugat fotografii
Gratuit
Condiție: Nou
Romania, Constanta, Constanta,
Modificat 3 ani

Descriere

GREENSOFT activeaza pe piata de servicii inca din 2004. Experienta noastra rezulta din mii de ore lucrate pentru a repara telefoane, tablete, gps-uri, laptop-uri, calculatoare si alte produse electro si IT. Investitiile in ultimele tehnologii in domeniul reparatiilor cat si in procedurile de protejare a produselor impotriva socurilor electrostatice ne permit sa livram clientilor nostril servicii impecabile. Activitatea noastra este certificata conform standardelor: ISO9001, ISO14001, OHSAS18001, ISO20000 si ISO27001.

Cautam un coleg nou pe pozitia de TEHNICIAN DE REPARATII care sa se ocupe de resoftari, deblocari, interventii la telefoane mobile, tablete si gps-uri. Candidatul ideal trebuie sa fie pasionat, meticulos si obligatoriu sa aiba abilitati si inclinatii reale in acest domeniu. Experienta constituie un avantaj dar nu este obligatorie.

Cerinte:

1. Cunostinte tehnice si experienta relevanta in domeniul reparatiilor GSM
(reparatiile relevante pot fi si cele in regim de freelancer);
2. Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii si cu colegii;
3. Atitudine proactiva, orientare spre rezolvarea problemelor;
4. Pasionat de reparatii si tehnologie;

Responsabilitati:
1. Operatiuni tehnice si tehnologice de testare si diagnoza a telefoanelor mobile si echipamentelor de telecomunicatii pentru a constata defectul;
2. Executa reparatia prin resoftare si/sau prin inlocuire de componente mecanice si/sau electronice;
3. Testeaza intreaga functionalitate a echipamentelor din punct de vedere calitativ si esthetic;
4. Coopereaza cu colegi de vanzari/front office pentru a stabili costul final al reparatiei.

Oferim:
1. Salariu fix
2. Bonusuri de performanta – pe baza unor KPI’s – Indicatoare de performanta
3. Spatiu de lucru dotat cu echipamente si scule de ultima generatie conform standardelor ESD
4. Posibilitatea de promovare în cadrul firmei
5. Seriozitate (salariul si bonus-urile le veti primi fara intarziere)

Daca consideri ca te potrivesti acestui post, te invitam sa ne trimiti un CV cat mai detaliat si sa ne spui si de ce crezi tu ca te potrivesti pentru aceasta pozitie.

    Caracteristici

  • Tip Job
    Full Time
Vote
Result 0 votes

Contactati vânzatorul

    Imaginea vânzătorului
    Persoana fizica
    Înregistrat la 2. May 2019

    Distribuie anunt

    0x
    afisari telefon
    41x
    accesari
    Gratuit

    Informatiile vânzatorului

    Înregistrat la 02/05/2019

    Abonează-te
    X

    Abonează-te!

    Abonează-te să primeşti noutăţile direct pe adresa ta de email.