IDEAL INOX angajeaza CONSILIR VANZARI

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Publicat de 3 săptămâni
ID #19244
QR CODE
Utilizatorul , nu a adaugat fotografii Utilizatorul , nu a adaugat fotografii
2800 Ron
Romania, Bucuresti, Bucuresti,

Descriere

Angajam CONSILIER VANZARI pentru showroom-ul din Calea Bucureşti, Nr 37, Petrești, Corbeanca si pentru showroom-ul din Colentina, nr.427/429, Bucureti, sector 2.
Locul de munca este full-time, pe perioada nedeterminata.
Pentru alte detalii ne puteti contacta, de luni pana vineri, intre orele 10- 16 , la nr. de telefon 0720 209 432 sau pe adresa de email: salariati@idealinox.ro.
Asiguram transport din Bucuresti.
Candidatul ideal:
- Abilitati de comunicare, negociere, organizare si interelationare, dinamism, orientare catre rezultate;
- Cunostinte de operare pe calculator nivel mediu;
- Cerinte comportamentale: responsabil, integru ,organizat;
- Constituie avantaj experienta in vanzari minim 1 an.

Descrierea jobului:
Ca agent de vânzări activitatea ta va consta în:
Gestionarea portofoliului de clienți;
Prospectarea pieței și dezvoltarea continuă a portofoliului;
Construirea și consolidarea relațiilor cu clienții;
Creșterea volumului de vânzări și promovarea produselor companiei.

    Caracteristici

  • Tip Job
    Full Time

Contactati vânzatorul

    Imaginea vânzătorului
    Persoana juridica
    Înregistrat la 6. Apr 2020

    Distribuie anunt

    0x
    afisari telefon
    3x
    accesari
    2800 Ron

      Informatiile vânzatorului

      Înregistrat la 06/04/2020

      Abonează-te
      X

      Abonează-te!

      Abonează-te să primeşti noutăţile direct pe adresa ta de email.