0445110083 Cod 55192096 Injector Fiat Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTI / Suzuki 1.3 DDiS

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Publicat de 3 luni
ID #13908
QR CODE
200 Ron
Condiție: Folosit
0445110083 Cod 55192096 Injector Fiat Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTI / Suzuki 1.3 DDiS
Romania, Bucuresti, Bucuresti,
Publicat de 3 luni

Descriere

0445110083 Cod 55192096 Injector Fiat Lancia 1.3 JTD Multijet / Opel 1.3 CDTI / Suzuki 1.3 DDiS Second Hand, Injectoarele sunt probate .
Compatabile cu:
Fiat Siena
Opel Mariva
Opel Tigra
Suzuki Ignisi II
Suzuki Swift III
Suzuki Wagon R+
Compatabile cu urmatoarele coduri :
Fiat 55176443
Fiat 55184536
Fiat 55192096
Fiat 55192495
Fiat 71791255
Fiat 71794071
Opel 93169113
Opel 93177373
Suzuki 15710 84E60 000
Suzuki 15710-84E60
Opel 93183910
Opel R1590077
Bosch 0 986 435 078
Bosch 0986435078

    Caracteristici

  • Tip
    Mecanica - Electrica

 

Contactati vânzatorul

    Imaginea vânzătorului
    Persoana juridica
    Înregistrat la 16. May 2019

    Distribuie anunt

    200 Ron

      Informatiile vânzatorului

      Imaginea vânzătorului
      Persoana juridica
      Înregistrat la 16/05/2019

      Distribuie anunt

      Locatia anuntului

      Romania, Bucuresti, Bucuresti