0445010466 0986437095 Bosch Pompa Inalta Presiune Alfa Romeo Fiat Jeeb Renegade Opel 1.6 2.0

Romania, Bucuresti, Bucuresti
Ultima actualizare 2 luni
ID #14023
QR CODE
200 Euro
Condiție: Folosit
0445010466 0986437095 Bosch Pompa Inalta Presiune Alfa Romeo Fiat Jeeb Renegade Opel 1.6 2.0
Romania, Bucuresti, Bucuresti,
Modificat 2 luni

Descriere

0445010466 0986437095 Bosch Pompa Inalta Presiune Alfa Romeo Fiat Jeeb Renegade Opel 1.6 2.0
JTDM D Multijet JTD CRD CDTI
Second Hand
Compatabile cu urmatoarele coduri :
Alfa Romeo 55267246
Fiat 55237689
Fiat 55246508
Fiat 55254750
Fiat 55267246
Fiat 55274694
Fiat 55234045
Opel 8 19 269
CASE IH 5526 7246
compatibilă cu:
Alfa-Romeo Giulietta
Alfa-Romeo MiTo
Fiat 500L
Fiat 500X
Fiat Bravo
Fiat Doblo
Fiat Ducato
Fiat Freemont
Fiat Tipo
Jeep Renegade
Lancia Delta
Opel Compo
Opel Compo Tour
Inlocuit cu 0445010424

    Caracteristici

  • Tip
    Mecanica - Electrica

 

Contactati vânzatorul

    Imaginea vânzătorului
    Persoana juridica
    Înregistrat la 16. May 2019

    Distribuie anunt

    200 Euro

      Informatiile vânzatorului

      Imaginea vânzătorului
      Persoana juridica
      Înregistrat la 16/05/2019

      Distribuie anunt

      Locatia anuntului

      Romania, Bucuresti, Bucuresti